nieuws

 

Agenda:
Zondag 17 december 14:30 uur : Bachata workshop en party voor iedereen.
Dinsdag 19 december 19:30 uur : Diner Dansant voor volwassenen.
Vrijdag 22 december 19:30 uur : Diner Dansant voor volwassenen.
Zaterdag 23 december 20:45 uur : American X-Mas party voor tieners.
Woensdag 27 december 19:30 uur : Gala of the year voor tieners. 

 dinerdansant17

 






 

Archief hoogstgeslaagden 2007 t/m 2012

Afdansen 2012

zaterdag 12 mei volwassenen

Brons Ballroom:
Luc Leeraert 8.5 - 8.5 - 8
Bodiene Fokke 8.5 - 8.5 - 8.5


Brons Latin:
Dylan Ruitenbeek & Roel Klap 8.5 - 8 - 8
Bodiene Fokke & Anne Meeuwsen & Manna Thierry &  Sabine Traas 8 - 8 - 8.5

 

Zilver ballroom en latin:
Dhr. A. van Nieuwenhuijze 8.5 - 8.5 - 8.5
Mevr. M. van Nieuwenhuijze-de Lang 8.5 - 8.5 - 8.5

Goud:
Dave Geluwie 8.5 - 8.5 - 9 - 8.5 - 9 - 8.5 - 8
Marit Stolk 8.5 - 9 - 9 - 9 - 9 - 8.5 - 8.5

Topklasse 1:
Pim Thierry 9 - 8.5 - 7.5 - 8.5 - 8 - 8.5 - 8 - 7.5
Monique Oudshoorn 9 - 8.5 - 7.5 - 8.5 - 8 - 8.5 - 8 - 8
 

 

vrijdag 18 mei 2012 

Brons ballroom:
Gersom Gouw 8 - 8.5
Kelly Steijn 8 - 8.5 

 

Brons latin:
Melle Maas & Bart van der Ent & Robbin Bustraan & Gersom Gouw 8 - 8 - 8 - 8
Jeanine Nieuwland 8 - 8.5 - 8 - 8

Zilver ballroom:
Martijn Oele & Toine de Pagter 8 - 8
Merel Bastemeijer 8 - 8

 

Zilver latin:
Toine de Pagter 8.5 - 8 - 8 - 8 - 8
Leonie Bostelaar 8 - 8 - 8 - 8 - 8

 

Goud:
Benoit Escaravage 8 - 8 - 8 - 7.5 - 7.5 - 7.5 - 7.5 - 8
Iris Schouwenaar 8 - 7.5 - 8 - 7.5 - 8 - 7.5 - 8 - 7.5
 

zaterdag 19 mei 2012

Brons ballroom:
Bastiaan Bosman & Pascal Brandes 8 - 8
Romie de Winter & Saffira vd Meer 8 - 8

 

Brons latin:
Bastiaan Bosman & Pascal Brandes 8 - 8 - 8 - 8



Zilver ballroom:
Patrick Brandes 8.5 - 8
Lisa vd Dries 8.5 - 8.5

 

Zilver latin:
Rick Peereboom 8 - 8 - 8.5 - 8.5 - 8.5
Renée Joosen 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5

 

Goud:
Jeroen Rentmeester 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8
Hiske Ingelse 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8
Sharon Liplijn 8 - 8 - 8 - 8 - 8.5 - 8 - 8 - 8.5

 

Topklasse 2:
Martin Booms 8.5 - 9 - 8 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8 - 8.5
Jennifer Beijer 9 -9 - 8 - 9 - 8.5 - 8.5 - 9 - 8 - 9
Nadia Blommaert 9 - 8.5 - 9 - 9.5 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9
 

vrijdag 25 mei 2012

Brons ballroom:
Bram Heijstek & Pieter Noteboom 8 - 8.5
Willemijn Binnekamp 8.5 - 8.5
Jip koopen & Juliët Witteveen 8 - 8.5 

 

Brons latin:
Bram Heijstek 8.5 - 9 - 8.5 - 8.5
Willemijn Binnekamp & Juliët Witteveen 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9 
Jip Koopen 8.5 - 8.5 - 8 - 8.5

 

Zilver ballroom:
Sebastiaan Ma 8.5 - 8.5
Amber Oreel & Dianne Vasseur 8.5 - 8.5

 

Zilver latin:
Sebastiaan Ma 8.5 - 8  -  8.5 - 9 - 8.5
Bennie Wamelink 8 - 8.5 - 8 - 8.5 - 8.5
Daan Koopen 8 - 8 - 8.5 - 8.5 - 8.5
Amber Oreel 8.5 - 8 - 8.5 - 9 - 9.5
Dianne Vasseur 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5
Lindsey van der Meer 8.5 - 8 - 8.5 - 8.5 - 8.5

 

Goud:
Robin de Jonge 9 - 8.5 - 9 - 9 - 9 - 8.5 - 8.5 - 9
Marillon Brevet  9 - 8.5 - 9 - 9 - 9 - 8.5 - 8.5 - 9


Topklasse 1:
Mitchel Ardon 9 - 9 - 9 - 8.5 - 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9
Rob Kloosterman 9 - 9 - 8.5 - 9 - 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9
Jeanne Bakx 9 - 8.5 - 8.5 - 9 - 9 - 8.5  - 8.5 - 8.5  - 9 

zaterdag 26 mei 2012 

Brons ballroom:
Jewannes Franse 9 - 8
Stephanie de Theije & Denise Schikker 8.5 - 8.5

 

Brons latin:
Nathan Kempees 8 - 8.5 - 8.5 - 8.5
Talysha Folmer 8 - 8.5 - 8.5 - 9

 

Zilver ballroom:
Wouter Stroes 8.5 - 8.5
Froukje Goessens 8.5 - 8.5

 

Zilver latin:
Wouter Stroes 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9
Anna Jongenelen 8.5 - 8 - 8.5 - 8.5 - 9
Froukje Goessens 9 - 8 - 8.5 - 8.5 - 9

 

Goud:
Ramon Schreurs 8 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9
Patrick van Riet 8 - 8 - 8 - 8.5 - 8 - 8.5 - 8.5 - 8.5 
Samantha Vermeule 8 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5  -8.5 - 8.5 - 9
Sharon Onderdijk 8 - 8 - 8 - 8.5 - 8 - 8.5 - 8.5 - 8.5

 

Topklasse 1:
Martin Kristelijn 8 - 8.5 - 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9
Tim Koeman 9 - 8.5 - 8 - 8.5 - 9 - 8.5 - 8.5 - 9 - 9
Nadine Vermaire 8.5 - 8.5 - 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9
Reneé de Jonge 9 - 8.5 - 8 - 8.5 - 9 - 8.5  - 8.5 - 9 - 9.5

 

Topklasse 2:
Mike de Bie: 9 - 8.5 - 8.5 - 9 - 9.5 - 9.5 - 9.5 9 - 9.5
Isabella van Steenbergen 9 - 8.5 - 8.5 - 9.5 - 9.5 - 9.5 - 9.5 - 8.5 - 9.5 
Tim Louwman 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9 - 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9
Linda Dekker 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9 - 9 - 9 - 8.5 - 8.5 - 9
Kevin vd Visse 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8 - 8 - 8.5
Salina van Steenbergen 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9
 

vrijdag 1 juni 2012

Brons ballroom:
Jop de Ruiter 8 - 8.5
Denise Voet 8.5 - 8.5

 

Brons latin:
Jop de Ruiter 8 - 8.5 - 8 - 8.5
Anouck Pilon & Carolijn Bosman & Denise Voet 8.5 - 8 - 8.5 - 8

 

Zilver ballroom:
Jurian de Graaf & Rens Geertse 8 - 8.5
Sharon Priester 9 - 9
Rowenna Otte 8.5 - 9 


Zilver latin:
Gavin Schipper 8 - 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5
Sharon Priester 8.5 - 8.5 - 9 - 9 - 8.5
Rowenna Otte 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5
Kim van Hercules 8 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 


Goud:
Rik Cornelisse 8 - 8 - 8.5 - 8 - 8 -7.5 - 8 - 8
Sanne Lamper 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8 - 8.5 - 8 - 8 - 8 


Topklasse 2:
Leroy Baeyens 8 - 8 - 8.5 - 8.5 - 9 - 9 - 9 - 8.5 - 8.5
Roel Huissen 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 
Felicia Martens 8.5 - 8 - 8.5 - 8.5 - 9 - 9 - 9 - 8.5 - 8.5
Naomi Scheele 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9.5 

 

zaterdag 2 juni 2012

Brons ballroom:
Jimi Hendrikse 9 - 8.5
Martijn Bezemer & Remi Zoutewelle 8.5 - 8.5
Lindy de Beste 9 - 8.5
Sharon Sondervan & Britt Schoondermark 8.5 - 8.5

 

Brons latin:
Jimi Hendrikse 8.5 - 9 - 9.5 - 9.5
Martijn de Koster 8 - 9 - 8.5 - 9
Remi Zoutewelle 8 - 8.5 - 8.5 - 8.5
Lindy de Beste 8.5 - 9 - 9 - 9
Jessica Baas 8 - 9 - 8.5 - 9
Sharon Sondervan 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9 
Merel Leijnse 8 - 8.5 - 8.5 - 9
Britt Schoondermark 8 - 8 - 8.5 - 9
Naomi Dijkstra 8 - 8.5 - 8.5 - 8.5

Zilver ballroom:
Rik Wullems 9 - 9
Daan Louwman 8.5 - 8.5
Kirsten Bosschaart 8.5 - 8.5
Marlène van de Plasse & Elvera Vermue & Anna van der Peijl 8.5 - 8

 

Zilver latin:
Rik Wullems 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5
Kirsten Bosschaart 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5


Goud:
Ramon Boonman 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8 - 8 - 8 - 8.5
Naomi de Dreu 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8 - 8 - 8 - 8.5
Manon Hoondert 8.5 - 8.5 - 8.5 - 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5

 

Topklasse 1:

Wim Steenbakker 8.5 - 8.5 - 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 
Marjo de Bruijne 8.5 - 8.5 - 9 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5 - 8.5


Topklasse 2:
Wietske van Willegen 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9.5 - 9 - 9


Topklasse 5:
Levien Kessel  9 - 9 - 8.5 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9.5
Jeanine Koole 9 - 9 - 8.5 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9.5

 

 



 

 Nationale Dansdag 2012 aankondiging-72-23

 Archief:

Afdansen 2011


Zondagmiddag 15 mei 2011 Volwassenen

Brons ballroom:

Marco Borst 9 - 8½ - 9 
Nienke Boom 9 - 9 - 9

Brons latin: 

R. Schaier 8½ - 8 - 9 
M.L. Schaier 8½ - 8 - 9

Zilver ballroom: 

Dave Geluwie en Ramon Boonman 9 - 9 - 9 
Ramona Izeboud 9 - 9 - 9 

Zilver latin: 

Dave Geluwie 9 - 9 - 9 
Ramona Izeboud 9 - 9 - 9 - 9

Goud ballroom: 

Wouter Siben 9 - 9 - 9 
Esther Siben 9 - 9 - 9 

Goud latin: 

Wouter Siben 8½ - 8 - 8½ - 9 
Esther Siben 8½ - 8½ - 9 - 9 

Topklasse 2: 

Melissa Vermeule 9½ - 9 - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 9 - 9½

Vrijdagavond 20 mei 2011
Brons ballroom:

Ties Giele 8 - 8 - 8 
Froukje Goessens 8½ - 8½ - 9

Brons latin: 

Robert Paauwe 8 - 8 - 8½ 
Alexandra Spelier en Kim Herselman 8 - 8½ - 8½

Zilver ballroom: 

Bram Binnekamp 7½ - 7½ - 7½ 
Marillon Brevet 8½ - 8½ - 8½ 

Zilver latin: 

Johan-Jacob van der Endt 7½ - 7½ - 7½ - 8
Marillon Brevet 8½ - 8½ - 8½ - 9

Goud : 

Mitchel Ardon 9 - 9 - 9 - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9½ 
Davina Kloet 9 - 9 - 9 - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9½ 

Zaterdag 21 mei 2011
Brons ballroom:

Michiel Oele 8 - 8½ - 8½ 
Laura Lindenbergh 8 - 8½ - 8½

Brons latin: 

Gavin Schipper 8 - 8½ - 8½ 
Laura Lindebergh en Anna van der Peijl en Kim van Hercules 8 - 8½ - 8

Zilver ballroom: 

Luuk Balkenende 8 - 8 - 8½ 
Lindy van Anrooij 8 - 8 - 8½ 

Zilver latin: 

Luuk Balkenende 7½ - 7½ - 8 - 8½
Lindy van Anrooij 8 - 8½ - 8½ - 9 

Goud : 

Robin Verschuure 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8 - 8½ 
Chenyi Shao 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 8 - 9 

Topklasse 4: 

Wouter van Campen 9 - 9 - 8½ - 9½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9½ 
Sabrina Versteeg 9 - 9 - 8½ - 9½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9½

Vrijdag 27 mei 2011
Brons ballroom:

Kevin van Iersel 8½ - 8 - 8½ 
Shannen Noordijk 8½ - 8 - 8½

Brons latin: 

Kevin van Iersel 8 - 8 - 8½ 
Marléne vd Plasse en Shannen Noordijk 8 - 8½ - 9
Janine van Dijk 8½ - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Ramon Schreurs 8 - 8½ - 9 
Samantha Vermeule en Sascha Scholten 8 - 8½ - 8½ 

Zilver latin: 

Frank vd Vijver 8½ - 8½ - 8½ - 9
Ramon Schreurs 8½ - 9 - 8½ - 9
Irina Nelen 8½ - 9 - 8½ - 9 
Iris Schouwenaar 8½ - 8½ - 8 - 9
Samantha Vermeule 8½ - 9 - 8½ - 9

Goud : 

Wim Steenbakker 9 - 9 - 9 - 9 - 8½ - 9 - 8 - 8½ 
Marjo de Bruijne 9 - 9 - 9 - 9 - 8½ - 9 - 8 - 8½ 
Isabel van Steenbergen 9 - 9 - 9 - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9


Topklasse 1: 

Rob Kloosterman 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8½
Salina v Steenbergen 9 - 8½ - 8 - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 9
Fleur Kronenberg 8½ - 8½ - 8 - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8½


Topklasse 2: 

Charlotte Focke 9 - 9 - 8½ - 9 - 8 - 8½ - 8 - 8 - 8½

Zaterdag 28 mei 2011
Brons ballroom:

Patrique Brandes 8½ - 8½ - 8½ 
Lisa van den Dries 8½ - 9 - 8½

Brons latin: 

Patrique Brandes en Wouter Stroes 8½ - 8 - 8 
Lindsay van der Meer en Lisa van den Dries 8 - 8½ - 8

Zilver ballroom: 

Daan Gorsse 8½ - 8½ - 8½ 
Lisanne Rijk 8½ - 8½ - 8½ 

Zilver latin: 

Stefan Peereboom 8 - 8 - 8½ - 8½
Ruby Bras en Lisanne Rijk 8 - 8 - 8 - 8½

Goud : 

Rick Kole 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ 
Esmée Kole 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 8½ - 8½ 
Jeanne Bakx 8½ - 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 8½

Topklasse 1: 

Roel Huissen 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 9
Naomi Scheele 9 - 9 - 8 - 8½ - 9 - 9½ - 9 - 9 - 9
Wietske van Willigen 8½ - 8½ - 8 - 9 - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9

Vrijdag 3 juni 2011
Brons ballroom:

Martijn Oele en Jeffrey Hanse 8½ - 8½ - 8½ 
Janine van der Ploeg 8½ - 8½ - 8½
Elise Bruijn en Anniek Harthoorn 8 - 8½ - 8½

Brons latin: 

Sebastiaan Ma 8 - 8 - 8½ 
Amber Oreel 8½ - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Jim van Boven 7 - 7½ - 7½ 
Mariska Fokke 8½ - 8½ - 9 
Sophie Kouwenberg 8½ - 8½ - 8½

Zilver latin: 

Jim van Boven 7½ - 7½ - 7 - 7½
Sophie Kouwenberg 8½ - 9 - 8½ - 9
Mariska Fokke 8½ - 8½ - 8½ - 9

Goud : 

Tim Koeman 8½ - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8½ 
Veron Lizierse 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8 - 8½ - 8½ 


Topklasse 1: 

Marley van Aerde 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9
Nadia Blommaert 9 - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 9
Eline Kouwenberg 8½ - 8½ - 8 - 9 - 8½ - 8½ - 9 - 8½ - 9

Zaterdag 4 juni 2011
Brons ballroom:

Rik Wullems 8½ - 8½ - 9 
Kirsten Bosschaart en Joanne Schuitvlot 9 - 8½ - 8½

Brons latin: 

Rik Wullems 8 - 8½ - 8½ 
Joanne Schuitvlot 8½ - 8½ - 9
Kirsten Bosschaart 8 - 8½ - 8½

Zilver ballroom: 

Ramon Boonman 8 - 8 - 8½ 
Cherlindrea Nzolani 8½ - 8½ - 8½ 
Eva Blom en Beppy van Stappen 8½ - 8½ - 8

Zilver latin: 

Ramon Boonman en Franklin van Anrooy 8 - 8 - 7½ - 8½
Cherlindrea Nzolani 8½ - 8 - 8½ - 9
Beppy van Stappen 9 - 8½ - 8 - 8½

Goud : 

Jeroen van Eekelen 9 - 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 9 
Lotte Blom 9 - 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 9 


Topklasse 1: 

Michael de Bie 9 - 8½ - 8½ - 9½ - 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 9
Tim Louwman 9 - 8½ - 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 8½
Isabel van Steenbergen 9 - 8½ - 8½ - 9½ - 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 9
Linda Dekker 9 - 8½ - 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 8½


Topklasse 4:

Levien Kessel 9 - 9 - 8½ - 9½ - 9 - 9 - 9½ - 9 - 9½
Jeanine Koole 9 - 9 - 8½ - 9½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9½


Afdansen 2010

 

Zondagmiddag 16 mei 2010 Volwassenen
Brons ballroom:

Lennard Borgo 9 - 9 - 9 
Linda den Toom en Marlies Borgo 9 - 9 - 9

Brons latin: 

Ramon Boonman 9 - 8½ - 9 
Linda den Toom en Ramona Izeboud 9 - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Johan Klompe 9 - 9 - 9 
Hendrike Huijsmans 9 - 9 - 9 

Zilver latin: 

Johan Klompe en Koen van Velzen 8½ - 8½ - 8½ - 8
Hendrike Huijsmans 8½ - 9 - 9 - 8

Goud ballroom: 

N. van Lieshout 8½ - 8 - 8 
M. van Lieshot 8½ - 8½ - 8 

Goud latin: 

N. van Lieshout 8 - 8 - 7½ - 8 
M.J.C. van Gils 8½ - 8 - 8 - 8 

Topklasse ballroom: 

Peter Zoutewelle 8½ - 8½ - 8½ - 9 
Ilse Poortvliet 9 - 8½ - 8½ - 9 

Topklasse latin: 

Peter Zoutewelle 9 - 9 - 8½ - 9 
Mieke Zoutewelle 9 - 9 - 8½ - 9 
Zaterdagavond 22 mei 2010
Brons ballroom:

Sjoerd de Jonge 8½ - 8½ - 8½ 
Liza de Wilde 9 - 8½ - 9
Sylvia Trzebonski 9 - 8½ - 8½

Brons latin: 

Sjoerd de Jonge 8 - 8 - 8½ 
Liza de Wilde 9 - 8½ - 9
Carlijn van Ingen 8½ - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Jeroen van Eekelen 8 - 8½ - 8½ 
Davina Kloet 9 - 8½ - 9 
Sharon Dees 8½ - 9 - 8½

Zilver latin: 

Jeroen van Eekelen 8 - 8½ - 8½ - 8½ - 9
Marjo de Bruijne 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9
Veron Lizierse 9 - 8½ - 8½ - 9

Goud : 

Mitchel Ardon 8½ - 8½ - 8½ - 7½ - 8 - 8 - 7½ -8 
Lotte van Nieuwenhuyze 8½ - 8½ - 9 - 7½ - 8 - 8 - 7½ - 8½ 

Topklasse 1: 

Djarno Wijkhuys 9 - 8½ - 8 - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9 - 9
Michelle Hollestelle 9 - 8½ - 8 - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9 - 9

Vrijdag 28 mei 2010
Brons ballroom:

Daan Gorsse en Jim Kortlever 8 - 8½ - 8½ 
Cynthia Spaargaren en Mariska Schouwenaar 8 - 8½ - 8½

Brons latin: 

Daan Gorsse 8½ - 8½ - 9 
Cynthia Spaargaren 8½ - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Anthonie Bosman 7½ - 7½ - 8 
Isabella van Steenbergen 9 - 9 - 9 

Zilver latin: 

Rob Verhorst 8 - 8 - 7½ - 8½
Isabella van Steenbergen 9 - 8½ - 8½ - 9 - 9

Goud : 

Dirk Muskens 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9 
Salina van Steenbergen 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9 

Topklasse 3: 

Rinie en Wendy de Dreu 9½ - 9 - 9 - 9½ - 9 - 9 - 8½ - 9 
Annabel Stokkermans 8½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 8 - 8 - 9

Zaterdag 29 mei 2010
Brons ballroom:

Rik Cornelisse 8½ - 8 - 8 
Sophie Kouwenberg 9 - 8½ - 9

Brons latin: 

Franklin van Anrooij en Rick Cornelisse 8 - 8 - 8½ 
Cherlindrea Nzolani 8½ - 9 - 9

Zilver ballroom: 

Wim Steenbakker 9 - 9 - 9 
Maurice Timmermans (Volw.) 8½ - 8½ - 9
Lotte Blom 9 - 9 - 8½
Nathalie den Rooijen (Volw.) 9 - 9 - 9

Zilver latin: 

Wim Steenbakker 8½ - 9 - 8½ - 9 - 9 
Maurice Timmermans (Volw.) 9 - 8½ - 8½ - 9
Lotte de Jonge 8½ - 9 - 9 - 9 -8½
Nathalie den Rooijen (Volw.) 9 - 9 - 8½ - 9

Goud : 

Bas-Jan de Jonge 8 - 8½ - 9 - 8½ - 8 - 8 - 8 - 8½ 
Felicia Martens 8½ - 8 - 8 - 8½ - 8 - 8½ - 8 - 9 

Topklasse 1: 

Melanie Lindenberg 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 8 - 8½

 

Vrijdag 4 juni 2010
Brons ballroom:

Roy Henkemans 8 - 8 - 8 
Samantha Vermeule 9 - 8½ - 9

Brons latin: 

Roy Henkemans 8 - 8 - 8½ 
Mariska Fokke en Samantha Vermeulen 9 - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Rick Kole 8½ - 8½ - 9 
Esmée Kole en Davina Kloet 9 - 8½ - 9 

Zilver latin: 

Rick Kole 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9
Esmée Kole (salsa 9) en Davina Kloet 9 - 8½ - 9 - 8½ 

Goud : 

Leroy Baeyens 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8 - 8 - 8 - 8½ 
Martijn Jansen 8 - 8½ - 8 - 9 - 8½ - 8½ - 8 - 9
Naomi Scheele 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 9 

Topklasse 1: 

Michael de Bie 8½ - 9 - 8½ - 9 - 8 - 8 - 8 - 8½ - 9 
Melissa Vermeulen 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8½ - 8 - 8½

Topklasse 4: 
Wouter van Campen 9 - 9 - 9 - 9½ - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9½
Sabrina Versteeg 9 - 9 - 9 - 9½ - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9½
Zaterdag 5 juni 2010
Brons ballroom:

Frank vdn de Vijver 9 - 8½ - 9 
Kardamylia Teunis - Paula Swart - Sascha Scholten 8 - 8½ - 8

Brons latin: 

Frank van de Vijver 8½ - 8½ - 8½ 
Beppy van Stappen 8½ - 8½ - 8½

Zilver ballroom: 

Kevin de Bel 9 - 9 - 9 
Yannick de Koeijer 8½ - 9 - 9
Sanne de Koeijer 9 - 9 - 9 
Nadine Vermaire 8½ - 9 - 9

Zilver latin: 

Yannick de Koeijer 9 - 8½ - 9 - 9 - 8½
Nadine Vermaire 9 - 8½ - 9 - 9 - 8½ 
Alies de Meij 9 - 8½ - 8½ - 9 - 8½ 

Goud : 

Tim Louwman 9 - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 9 
Linda Dekker 9 - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 9

Topklasse 2: 

Rutger de Ronde 8½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 8½ - 9 
8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8½ - 8 - 8½

Zondag 6 juni 2010
Brons ballroom:

Maxim Gys en Evert van Asselt 8 - 8½ - 8 
Jet Muskens en Kim Sleeuwnhoek 9 - 8½ - 8½

Brons latin: 

Evi Boonstra en Lisanne Rijk en Leandra de Brabander 8½ - 8½ - 8½ 
9 - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Joost Jeremiasse 7½ - 8 - 8 
Nathalie Gramsma 9 - 8½ - 9 

Zilver latin: 

Joost Jeremiasse 7 - 7½ - 7½ - 7½
Nathalie Gramsma 9 - 9 - 8½ - 9½ 

Goud : 

Kaylee Hamelink 8½ - 8 - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 9 - 9½ 
Nadia Blommaert 9 - 8½ - 9 - 9 - 9½ - 9 - 9 - 9½

Topklasse 3: 

Arian Lamper 8½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 
Amanda Dekker 9 - 9½ - 9 - 9½ - 9 - 9 - 9½ - 9½ - 9½

Vrijdag 11 juni 2010
Brons ballroom:

Benoit Escaravage 8½ - 8½ - 8½ 
Ruby Bras 9 - 8½ - 9
Marillon Brevet 9 - 8½ - 8½

Brons latin: 

Benoit Escaravage 8½ - 8½ - 9 
Rhavita Meesters 8½ - 9 - 9
Lindsey Schijf 8½ - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Bas Wullems 8½ - 9 - 8½ 
Jeanne Bakx 9 - 8½ - 9 
Brenda Allewijn 9 - 8½ - 8½

Zilver latin: 

Bas Wullems 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 9
Rhavita Meesters 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 9 

Goud : 

Rob Kloosterman 9 - 9 - 9 - 8 - 7½ - 8 - 8 - 8½ 
Eline Kouwenberg 9 - 8½ - 9 - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9

Topklasse 1: 

Charlotte Stokkermans 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 9 

Topklasse 3: 
Levien Kessel 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 9
Michael van Eijk 9 - 9 - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 9
Jeanine Koole 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 9
Jenneke van den Dries 9 - 9 - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 9

Topklasse 6:
George van Oevelen 9½ - 9½ - 9 - 9½ - 9 - 9½ - 9½ - 9½ - 9½ - 9½
Leonie van de Berge 9½ - 9½ - 9 - 9½ - 9 - 9½ - 9½ - 9½ - 9½ - 9½


Afdansen 2009




De best geslaagden per avond :

Zondagmiddag 24 mei 2009
Brons ballroom:

Jeroen van Eekelen en Rick Kole 8 - 8½ - 8½ 
Marjo de Bruijne en Esmée Kole 8 - 8½ - 8½

Brons latin: 

Jeroen van Eekelen 8½ - 8 - 8 
Marjo de Bruijne 9 - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Tijmen van der Baan 7½ - 7½ - 7½ 
Zoë Halkias 9 - 8½ - 9 

Zilver latin: 

Tijmen van der Baan 8½ - 7½ - 8 - 8
Janita Veerhoek 8½ - 9 - 8½ - 9

Goud: 

Michael de Bie 8½ - 8½ - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 
Natasja v.d. Berg 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 8 - 8½ - 8½ - 8½

Topklasse 2: 

Annabel Stokkermans 9 - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9 - 9
Vrijdagavond 29 mei 2009
Brons ballroom:

Yordi Zoutewelle 8 - 8½ - 8 
Isabella van Steenbergen 8½ - 9 - 8½

Brons latin: 

Yordi Zoutewelle 8 - 8 - 8½ 
Isabella van Steenbergen 9 - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Wesley Philipsen 8 - 8½ - 8½ 
Nadia Blommaert 9 - 8½ - 9 

Zilver latin: 

Wesley Philipsen 8½ - 9 - 8 - 9
Melanie Verrijzer 8½ - 9 - 8½ - 9 en Nadia Blommaert 9 - 9 - 8½ - 9

Goud: 

Marc Hamelink 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 7½ - 7½ - 7½ 
Nadine Vuijk 8½ - 8 - 8½ - 8 - 8 - 8½ - 8½ - 8

Topklasse 1: 

Ricardo Groenenberg 8 - 8 - 7½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8 - 8½
Esmaralda Gorenenberg 8 - 8 - 7½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8 - 8½

Zaterdagavond 30 mei 2009
Brons ballroom:

Kevin de Bel 8½ - 8½ - 8½ en Wim Steenbakker 8½ - 8½ - 9 en Yannick de Koeijer 8½ - 9 - 9 
Lotte Blom en Nadine Vermaire en Sanne de Koeijer 8½ - 9 - 9

Brons latin: 

Yannick de Koeijer 8½ - 8½ - 8½ en Wim Steenbakker 8½ - 9 - 9 
Nadine Vermaire 8½ - 8½ - 8½ en Sharon Dees 9 - 8½ - 8½ en Lotte Blom 8½ - 9 - 9

Zilver ballroom: 

Kevin van Hercules 8 - 8 - 8 
Samantha Jakobsen 8½ - 8 - 8½ 

Zilver latin: 

Kevin van Hercules 8 - 8 - 8½ - 8½
Samantha Jacobsen 8 - 8½ - 9 - 9 en Nadia Blommaert 9 - 9 - 8½ - 9

Goud: 

Igor Minnaard 8 - 8 - 8 - 8½ - 8 - 8½ - 8½ - 9 
Melissa Vermeule 8 - 8 - 8 - 8½ - 8 - 8½ - 8 - 9

Topklasse 2: 

Megan van de Hoven 9 - 9 - 8½ - 9 - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9
Vrijdagavond 5 juni 2009
Brons ballroom:

Robin Verschuure 8 - 8 - 8 
Karin Fierloos 8½ - 8½ - 8½

Brons latin: 

Jordy van Hese 7½ - 8 - 8½ 
Karin Fierloss 8½ - 8½ - 8½

Zilver ballroom: 

Mitchel Ardon 8½ - 8½ - 8½ 
Lotte van Nieuwenhuyze 8½ - 9 - 8½ 

Zilver latin: 

Mitchel Ardon 9 - 9 - 8½ - 9
Lotte van Nieuwenhuyze 9 - 9 - 8½ - 9

Goud: 

Djarno Wijkhuys 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 9 
Sanne van Nieuwenhuyze 9 - 8½ - 9 - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9

Topklasse 1: 

Arthur Huige 8 - 8 - 8 - 8½ - 8½ - 8 - 8 - 7½ - 8
Nadine Kopmels 9 - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9 - 9


Zaterdagavond 6 juni 2009
Brons ballroom:

Leroy Baeijens 8 - 8½ - 8½ 
Anniek Verburg en Jasmijn van Sorgen 8 - 8½ - 9

Brons latin: 

Leroy Baeijens 8½ - 8 - 8½ 
Myrte Hannewijk 8½ - 9 - 9

Zilver ballroom: 

Bas-Jan de Jonge 8½ - 8½ - 9 
Angelique Verstrate en Kaylee Hamelink en Linda Dekker 8½ - 8½ - 9 

Zilver latin: 

Bas-Jan de Jonge 8½ - 8½ - 8 - 8½
Angelique Verstrate 8½ - 8½ - 8½ - 9

Goud: 

Reimer Weststrate 7½ - 8 - 8½ - 8 - 7½ - 7½ - 7½ - 8 
Conny de Jager 8½ - 8½ - 9 - 7½ - 8 - 8 - 8 - 9



Zondagmiddag 7 juni 2009
Brons ballroom:

Tim Koeman 8 - 8½ - 8½ 
Davina Kloet 8½ - 8½ - 9 en Nathalie Gramsma 8 - 9 - 9

Brons latin: 

Tim Koeman 7½ - 8 - 8 
Nathalie Gramsma 9 - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Jorn de Klerk 8 - 8 - 8½ 
Mandy van der Walle en Sanne Scheffel 8½ - 8½ - 8½ 

Zilver latin: 

Jorn de Klerk 8 - 8 - 8½ - 8½
Daisy Goulooze 8 - 8 - 8½ - 8½

Goud: 

Dick Torcque 8 - 8 - 8 - 8½ - 8½ - 7½ - 8 - 8 
Charlotte Stokkermans 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8 - 8 - 7½ - 8½
Denise Hoeder 8 - 8 - 8 - 8½ - 8½ - 8 - 8 - 8½

Topklasse 1:
Madelon Focke 8½ - 8½ - 8 - 8 - 8 - 7½ - 8 - 7½ - 8

Topklasse 3:
Rudy Koens 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9
Samara Hutting 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9

Topklasse 4 :
George van Oevelen 9 - 9½ - 9 - 9 - 9½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9½
Leonie van de Berge 9 - 9½ - 9 - 9 - 9½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9½


Vrijdagavond 12 juni 2009
Brons ballroom:

Martin Kristalijn en Rob Verhorst 8 - 8 - 8½ 
Marina Smallegange 8½ - 9 - 9

Brons latin: 

Martin Kristalijn en Roland Schaap 8 - 8 - 8 
Marina Smallegange 9 - 9 - 9

Zilver ballroom: 

Tim Louwman 8½ - 8½ - 9 en Dirk Muskens 8½ - 8½ - 8½ 
Melissa van Tilbeurgh 8½ - 8½ - 9 
Giselle Hanse en Fleur Kronenberg 9 - 8½ - 9

Zilver latin: 

Dirk Muskens 8½ - 8½ - 8½ - 9
Salina van Steenbergen 8½ - 9 - 8½ - 9
Fleur Kronenberg en Giselle Hanse 9 - 9 - 8½ - 9

Goud: 

Frenske Eijsermans 8 - 8½ - 8½ - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 
Melanie Lindenberg 8 - 8½ - 8½ - 8 - 8 - 8 - 8 - 8½

Topklasse 1:
Rutger de Ronde 9 - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 8 - 8½ - 8 - 8½
Lotte Adema 9 - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 8 - 8½ - 8 - 8½

Topklasse 2:
George Gramsma 8½ - 8½ - 8 - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 9
Mischa van der Haar 8½ - 8½ - 8 - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 8 - 9

Zaterdagavond 13 juni 2009
Brons ballroom:

Marijn Vuijk 8 - 8 - 8½ 
Myléna Quinten 8½ - 8½ - 9 

Brons latin: 

Arno Kopmels 8 - 8 - 8 
Myléna Quinten 8½ - 8 - 8½

Zilver ballroom: 

Bas Cornelisse 7½ - 8 - 8½ 
Eline Kouwenberg 9 - 8½ - 9 

Zilver latin: 

Bas Cornelisse en Leroy Baeijens 8 - 8 - 8 - 8½
Daisy Goulooze 9 - 8½ - 9 - 9

Goud: 

Robin de Jonge 8 - 8 - 8 - 8½ - 8 - 8 - 7½ - 8½ 
Kristel van Hemert 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8 - 8 - 8 - 8½

Topklasse 2:
Danny Tilroe 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 8 - 9





Afdansen 2008



De best geslaagden per avond : 
Vrijdagavond 16 mei 2008
Brons ballroom:

Mekbib Anthonisse 8½ - 8 - 8 
Iris van der Peijl 8½ - 8½ - 9

Brons latin: 

Mekbib Athonisse Wesley Philipsen 8 - 8 - 8½ 
Sanderijn Kedde en Iris van der Peijl 8½ - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Sjoerd de Jonge 8 - 8½ - 8½ 
Simone Krijger 8½ - 8½ - 8½ 

Zilver latin: 

Martijn Jansen 8 - 8 - 8½ - 8½
Melissa Vermeule 8½ - 9 - 8½ - 9

Goud: 

Sander van Nieuwenhuijzen 8½ - 8 - 8½ 
Iris van Moort 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 8½ - 9

Topklasse 3: 

Ros Sanabria 9 - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 9 - 9 - 9½
Ilse van Maurik 9 - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 9 - 9 - 9½

Zaterdagmiddag 17 mei 2008
Brons ballroom: 

Joris van Moort 8 - 8½ - 8
Nadia Blommaert 9 - 8½ - 9

Brons latin: 

Joris van Moort 8½ - 8 - 8
Nadia Blommaert 9 - 8½ - 9 en Rozemarijn de Booij 9 - 8½ - 8½

Zilver ballroom: 

Ruben van der Velde 8 - 8 - 8
Dorien Huisman, Maartje Slabbekoorn, Monique Oranje 8 - 8 - 8 

Zilver latin: 

Ruben van de Velde 8 - 8 - 8 - 8
Dorien Huisman, Maartje Slabbekoorn 8½ - 8 - 8 - 8

Goud :

Wietske van Willegen 8 - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8 - 8½

Topklasse 1 :

Danny Tilroe 8½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 9½
Megan van de Hoven 8½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 9½
Zaterdagavond 17 mei 2008
Brons ballroom: 

Johnno Rijnhout 8 - 8½ - 8½ 
Sanne Scheffel 8 - 8½ - 8½

Brons latin: 

Mario Koelwijn, Yannic Heikens 8 - 7½ - 8½
Sanne Scheffel 8 - 8½ - 8½

Zilver ballroom: 

Marvin de Jonge 8 - 8½ - 8
Sanne Klompe 8 - 8½ - 8

Zilver latin: 

Marvin de Ronde, Brehua Akuoko Maclean 8 - 8 - 8 - 8
Janneke Kriekaard 8½ - 8 - 8½ - 9

Goud : 

Jacob Poot 9 - 8½ - 9 - 8½ - 8 - 8½ - 8 - 8½ 
Cynthia Koelewijn 9 - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 8 - 8½

Topklasse 1 : 

Patricia Knaap 9 - 8½ - 8½ - 9 - 8½ - 8 - 8½ - 8½ - 9 

Vrijdagavond 23 mei 2008
Brons ballroom:

Joost van Diemen 8½ - 8½ - 8½
Melanie Verrijzer 8½ - 8½ - 8½

Brons latin: 

Joost van Diemen 8 - 8 - 8½
Melanie Verrijzer 8½ - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Bart Noordhof 8½ - 8 - 8
Ineke Hendrikse, Niki timmerman 8½ - 8½ -8

Zilver latin: 

Niels van Nieuwenhuijzen 8 - 8 - 8 - 8
Niki Timmerman 8½ - 8½ - 8½ - 8½

Goud: 

William Goedegebure 8 - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 9
Joyce Tuinman 8 - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9

Topklasse 1 : 

Annabel Stokkermans 9 - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 9


Zaterdagmiddag 24 mei 2008
Brons ballroom:

Tim Louwman 8 - 8½ - 8
Lucie Safari 8½ - 8½ - 8½

Brons latin: 

Niek Hannewijk, Tim Louwman 8 - 8 - 8½
Kaylee Hamelink 8½ - 8 - 9 en Lucie Safari 8½ - 8½ - 9½

Zilver ballroom: 

Niels Zoutewelle 8½ - 8 - 8½
Simone van der Linde 8½ - 8½ - 8½ en Nadine Vuijk 9 - 8½ - 9
Zilver latin: 

Niels Zoutewelle 8 - 7½ - 8 - 8½
Nadine Vuijk, Simone van der Linde 8 - 8 - 8½ - 8½

Goud : 

Anne Roth 8 - 8½ - 7½ - 8½ - 8 - 8½ - 8½ - 9

Topklasse 2 :

Rudy Koens 9½ - 9 - 8½ - 9½ - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9½
Samara Hutting 9½ - 9 - 8½ - 9½ - 9 - 9½ - 9 - 9 - 9½

Zaterdagavond 24 mei 2008
Brons ballroom: 

Joost Slabbekoorn 8½ - 8½ - 8½
Kristel Kodde 8½ - 8½ - 8½

Brons latin: 

Dirk Muskens 8 - 8 - 8½
Chiara van Eijkeren 8½ - 8 - 9

Zilver ballroom: 

Toni van Damme 8 - 8½ - 8½ en Djarno Wijkhuys 8½ - 9 - 9
Robin Jasperse 8½ - 8½ - 8½ en Felicia Janssen 8½ - 9 - 9

Zilver latin: 

Djarno Wijkhuys 8½ - 8½ - 8½ - 9
Charlotte Stokkermans 8½ - 8½ - 8½ - 9 en Felicia Janssen 8½ - 9 - 8½ - 9

Topklasse 1 : 

Kimberley van Eijk 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 8

Topklasse 2/4 : 

Tim de Jonge 8½ - 8½ - 8 - 9 - 8 - 8- 8½ - 8 - 8½
Moniek Wattel 8½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8½


Vrijdagavond 30 mei 2008
Brons ballroom: 

Bas Louwman 8½ - 8½ - 8½ en Rob Kloosterman 8½ - 8½ - 9
Lotte van Nieuwenhuyze en Kirsten Wabeke 8½ - 8½ - 9

Brons latin: 

Bas Louwman 8 - 9 - 8 en Jasper Sturm, Rob kloosterman 8½ - 8 - 8½
Roos van Maldegem en Kirsten Wabeke 8½ - 8½ - 9 

Zilver ballroom: 

Bas Coppoolse 8 - 8½ - 9
Sanne van Nieuwenhuyze 8½ - 8½ - 9

Zilver latin: 

Bas Coppoolse 8 - 8½ - 8 - 8½
Sanne van Nieuwenhuyze 8½ - 8½ - 9 - 9

Goud ballroom: 

Joost Hugense en Maurice Stroosnijder 8½ - 8½ - 8
Anneloes van der Meer 8½ - 8½ - 9 en Madelon focke 9 - 8½ - 9

Goud latin:

Stefan Roovers 8 - 8 - 8 - 8 8½
Madelon Focke 9 - 9 - 8½ - 9 - 9½

Topklasse 1 : 

Martje Boer 9½ - 8½ - 8½ - 9½ - 9 - 8½ - 8½ - 9 - 9½

Topklasse 2 :

Vincent Huige 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 8 - 8 - 8½ - 8 - 8½
Louise de Hullu 8½ - 8½ - 8 - 9 - 8 - 8 - 8½ - 8½ - 9

 

Zaterdagavond 31 mei 2008
Brons ballroom: 

Bryan Priem 8 - 8 - 8
Rianne Vink 8½ - 9 - 8½

Brons latin: 

Bryan Priem 8 - 8 - 8½
Felicia Martens 8½ - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Igor minnaard 8 - 8 - 8½
Eva van de n Dries 8½ - 8½ - 9 en Clenda Boonman 9 - 9 - 9½

Zilver latin: 

Tom Abbink en Igor Minnaard 8 - 8 - 8 - 8½
Clenda Boonman 9 - 9 - 8½ - 9½

Goud : 

Arthur huige 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 9
Niki van Goudswaard 8 - 8½ - 8½ - 8½ - 8 - 8½ - 8 - 8½

Topklasse 1 : 

Vincent Huige 8½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 9
Annemarije Verspuy 8½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 9 - 8½ - 8½ - 9

Topklasse 5/4 : 

George van Oevelen 9½ - 9 - 8½ - 9½ - 9 - 9 - 9 - 8½ - 9½
Leonie van de Berge 9½ - 9 - 8½ - 9½ - 9 - 9 - 9½ - 8½ - 9½
Vrijdagavond 6 juni 2008
Brons ballroom:

Benjamin Jonker 8 - 8½ - 8½
Samantha Jakabsen en Enrike van Wingerden en Salina van Steenbergen 8½ - 9 - 9

Brons latin: 

Benjamin Jonker 8 - 8 - 8½
Enrike van Wingerden en Salina van Steenbergen 8½ - 8½ - 9

Zilver ballroom: 

Dick Torcque 8 - 8½ - 8½
Denise Hoeder 8½ - 9 - 9

Zilver latin: 

Dick Torcque 8½ - 8 - 8½ - 8½
Denise Hoeder 9 - 8½ - 8½ - 9

Goud: 

Rutger de Ronde 9 - 8½ - 9 - 9 - 9 - 8½ - 9 - 9½
Chantal van Baalen 9 - 8½ - 9 - 9 - 9 - 8½ - 8½ - 9
Marjanne vd Klooster 9 - 8½ - 9 - 9 - 9½ - 8½ - 9 - 9½

Topklasse 3: 

Robbie van Riet 9½ - 9 - 8½ - 9½ - 9½ - 9 - 9 - 8½ - 9½
Ellen vd Klooster 9½ - 9 - 8½ - 9½ - 9½ - 9 - 9 - 8½ - 9½

Zaterdagavond 7 juni 2008
Brons ballroom: 

Glenn van Oosten en Evan de Vlieger 8 - 8 - 8
Joyce Stouwdam en Soraya Lobbezoo en Vivian de Bruine 8½ - 8½ - 8½

Brons latin: 

Glenn van Oosten en Stephan de Bie 8 - 7½ - 8½
Tamara van Ingen 8½ - 8 - 8½

Zilver ballroom: 

Michael de Bie 8½ - 8½ - 8½
Frederique Catsman 9 - 8½ - 9

Zilver latin: 

Ward De Witte 8½ - 8½ - 8½ - 9
Frederique Catsman 9 - 8½ - 9 - 9½

Goud : 

Ricardo Goenenberg 9½ - 9 - 9½ - 9 - 9 - 9 - 8½ - 9½
Esmiralda Groenenberg 9½ - 9 - 9½ - 9 - 9 - 9 - 8½ - 9½

Topklasse 1 : 

Sies De Witte 9 - 9 - 8½ - 9½ - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 9½
Julia de Meij 9 - 9 - 8½ - 9½ - 8½ - 9 - 9 - 8½ - 9½

 


Afdansen 2007



De best geslaagden per avond : 

Vrijdagavond 18 mei 2007
Brons ballroom:

Jorrit Duininck 8 - 8 - 8 ½ 
Florence v Rees Veilinga 8 - 8 ½ - 9 

Brons latin: 

Stefan Peereboom 7 ½ - 8 - 8 ½ 
Felicia Jansen 8 ½ - 8 ½ - 9 

Zilver ballroom: 

Björn v Belzen & Milan den dekker 8 - 8 -8 ½ 
Madelon Focke 8 - 8 -8 ½ 

Zilver latin: 

Milan den Dekker 8 - 8 - 8 - 8 ½ 
Marloes Verburg 8 - 8 ½ - 8 ½ - 9 

Goud: 

Annabel Stokkermans 8 ½ - 8 ½ - 8 ½ - 8 ½ - 8 ½ - 8 ½ - 9 - 9 

Topklasse: 

Tristan Quaak 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 ½ - 8 ½ - 8 ½ 
Laura Dijkstra 8 - 8 ½ - 8 ½ - 8 ½ - 8 ½ - 8 ½ - 9 - 9 - 9 
Zaterdagmiddag 19 mei 2007
Brons ballroom: 

Rick Oppeneer 8 ½ - 8 ½ - 8 ½ 
Irene de Koster 8 ½ - 8 ½ - 9 

Brons latin: 

Brehua Akuoko Maclean 8 - 8 ½ - 8 ½ 
Felicia Jansen 8 ½ - 8 ½ - 9 

Zilver ballroom: 

Roy de Vries en Thierry Langeveld 8 - 8 ½ -8 ½ 
Eline Wielemaker en Lisanne van Dijk 8 ½ - 8 ½ - 9 

Zilver latin: 

Roy de Vries 8 - 8 - 8 ½ - 8 ½ 
Lisanna van Dijk 8 ½ - 8 ½ - 8 ½ - 9 
Zaterdagavond 19 mei 2007
Brons ballroom: 

Toni van Damme 8 - 8 ½ - 8 ½ 
Robin Jasperse 8 ½ - 9 - 9 

Brons latin: 

Daniel Murre 8 - 8 ½ - 8 ½ 


Zilver ballroom: 

Youri Braamse 8 - 8 -7 ½ 
Nathalie Lamper 9 - 9 - 9 en Irma den Haan 8 - 9 - 9 

Zilver latin: 

Romano Martens 8 - 8 - 8 - 8 ½ 
Nathalie Lamper 8 ½ - 9 - 9 - 9 

Goud : 

Michael van Eijk 8 - 8 ½ - 8 ½ - 8 ½ - 9 - 9 - 9 - 9 
Kimberley van Eijk 8 ½ - 8 ½ - 8 ½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 

Topklasse 3 : 

Moniek Wattel 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 ½ - 8 ½ - 9 - 9 
Vrijdagavond 25 mei 2007
Brons ballroom:

Sjoerd de Jonge 9 - 8 ½ - 8 ½ 
Myrna Visser & Simone Krijger 9 - 9 - 8 ½ 

Brons latin: 

Sjoerd de Jonge 8 ½ - 9 - 9 
Myrna Visser 9 - 8 ½ - 9 & Simone Krijger 9 - 9 - 9 

Zilver ballroom: 

Maurice Stroosnijder 8 - 8 ½ - 8 ½ 
Charlot van de Velde 9 - 8 ½ -8 ½ 

Zilver latin: 

Marijn Audenaard 8 - 8½ - 8½ - 8 ½ 
Charlot van de Velde 9 - 8 ½ - 8 ½ - 9 

Goud: 

Megan van de Hoven 8 ½ - 8 ½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9½ - 9½ 


Zaterdagmiddag 26 mei 2007
Brons ballroom:

Michael de Bie 8 - 8½ - 8½ 
Simone vd Linde 8½ - 9 - 9 

Brons latin: 

Michael de Bie 8 - 8 - 8½ 
Simone vd Linde 8 ½ - 8½ - 9 

Zilver ballroom: 

Emiel Janssen 8 - 8 -8½ 
Inez de Jonge 8 - 8½ -8½ 

Zilver latin: 

Albert-Jan Vermue 8 - 8 - 7½ - 8 ½ 
Arlette Burger 8 - 8 ½ - 8 ½ - 8½ 


Zaterdagavond 26 mei 2007
Brons ballroom: 

Lodewijck Vogelzang & Ube van Staveren 8 - 8 - 8 
Lisa van Meegen 8½ - 8 - 8½ 

Brons latin: 

Frits Goedhart 8½ - 8½ - 9 
Michelle Hollestelle 8½ - 8 ½ - 9 

Zilver ballroom: 

Rutger de Ronde 8½ - 8½ -8½ 
Esmiralda Groenenberg 9 - 9 - 9 & Marjanne vd Klooster 9 - 8½ - 9 

Zilver latin: 

Rutger de Ronde 9 - 9 - 8½ - 9 
Marjanne vd Klooster 9 - 9 - 8½ - 9 

Goud : 

Sies de Witte 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 
Julia de Meij 8½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9½ - 9½ 

Topklasse 2 : 

Robbie van Riet 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9½ - 9½ - 9½ - 9½
Ellen vd Klooster 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9½ - 9½ - 9½ - 9½ 

Topklasse 3 : 

George van Oevelen 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9 - 9 
Leonie vd Berge 8½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 
Vrijdagavond 1 juni 2007
Brons ballroom: 

Martijn Jansen 8 - 8 ½ - 8 ½ 
Kayleigh Slot 8½ - 8 ½ - 8 

Brons latin: 

Martijn Jansen & Mike van Dienst 8 - 8 - 8½ 
Annemarel Mol 8½ - 8½ - 8 ½ 

Zilver ballroom: 

Joost Hugense 8 ½ - 8 ½ - 8 
Anneloes van der Meer 8 ½ - 8 ½ - 8 ½ 

Zilver latin: 

Joost Hugense & David Mondeel 8 - 8 ½ - 8 ½ - 9 
Anneloes van der Meer 8 ½ - 8 ½ - 9 - 9 

Goud : 

Joey Vermue 7 ½ - 7½ - 8 - 8 - 8 - 8 - 8½ - 8 ½ 
Jenneke van den Dries 8 - 8 - 8½ - 8 ½ - 9 - 9 - 9 - 9 

Topklasse 1 : 

Ros Sanabria 8½ - 9 - 9 - 9 - 9½ - 9½ - 9½ - 9½ - 9½ 
Ilse van Mourik 8 ½ - 8½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9½ - 9½ - 9½ 

Zaterdagmiddag 2 juni 2007
Brons ballroom: 

Adwin Dekker 8½ - 8½ - 8½ & Paul Houg 8½ - 8½ - 7½
Sanne Taekema 8½ - 9 - 9 & Jessy Elst 8 - 8½ - 8½ 

Brons latin: 

Paul Houg 8½ - 8½ - 8½ 
Sanne Taekema 8½ - 8½ - 9 & Lonneke Meijer 8½ - 8½ - 8½ 

Zilver ballroom: 

Jesse van Minde 8½ - 8½ - 8½ 
Bonnie Oosterveld 8 - 8½ - 8½ 

Zilver latin: 

Jesse van Minde 8 - 8 - 8 - 8 
Evy Breen 8 - 8½ - 8½ - 8½ 


Zaterdagavond 2 juni 2007
Brons ballroom: 

Rik de Klerk 8 - 8 - 8 
Natasja v.d. Berg 8½ - 8 ½ - 8 

Brons latin: 

Rik de Klerk 8 - 8 - 8½ 
Natasja v.d. Berg 8½ - 8½ - 8½ 

Zilver ballroom: 

Arthur Huige 9 - 9 - 9 
Danae Geelhoed 9 - 9 - 9 & Lindsey Otten 8½ - 8½ - 9 

Zilver latin: 

Arthur Huige 9 - 9 - 9 - 9 
Danae Geelhoed 9 - 9 - 9 - 9 

Goud : 

Vincent Huige 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 
Annemarije Verspuy 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 

Topklasse 2 : 

Sacha Horvath 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ 
Hanne De Witte 8 - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 9 

Topklasse 3 : 

Arian Lamper 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9 

Vrijdagavond 8 juni 2007
Brons ballroom:

Jeroen Sandee 8 - 8 - 8 ½ 
Janna van Opijnen 8½ - 8½ - 9 & Moniek de Bruine 8½ - 8½ - 8½ 

Brons latin: 

Niek Meerman & Jeroen Sandee & Reimer Weststrate & Marvin de Ronde 8 - 8 - 8 
Chandrakanthi Blok & Janna van Opijnen 8½ - 8½ - 8 

Zilver ballroom: 

Marley van Aerde 9 - 9 - 9½ 
Isabel Zoeteweij 9 - 9 - 9½ 

Zilver latin: 

Marley van Aerde 9 - 9 - 9½ - 9½ 
Isabel Zoeteweij 9 - 9 - 9½ - 9½ 

Goud: 

Bas Oostdijk 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8½ - 8½ - 8½ 
Sanne Eversdijk 8 - 8 - 8 - 8 - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ 

Topklasse 1: 

Danny Tilroe 8 - 8 - 8 - 8 - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ 
Anne Torcqué ballroom 8½ - 8½ - 9 - 9 & Linda Joosse latin 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 

Zaterdagavond 9 juni 2007
Brons ballroom: 

Djarno Wijkhuys & Niels Zoutewelle 8 - 8 - 8½ 
Anoek Braam & Judith vd Griek 8½ - 8½ - 8½ 

Brons latin: 

Rico Quinten 8 - 8 - 8½ 
Anoek Braam 8½ - 9 - 9 

Zilver ballroom: 

Jacob Poot 8 - 8 - 8 
Chantal van Baalen 8½ - 9 - 9 & Jacqueline Boonman 8½ - 8½ - 9 

Zilver latin: 

Jacob Poot 8 - 8 - 8 - 8½ 
Chantal van Baalen & Jacqueline Boonman 8½ - 8½ - 9 - 9 

Goud : 

Levien Kessel 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8 - 8½ - 9 
Patricia Knaap ballroom 8½ - 9 - 9 & Sanne Kampstra latin 8 - 8½ - 8½ - 8½ - 9 

Topklasse 1 : 

Jeremy van Baalen 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9 - 9½ 
Louise de Hullu 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9 - 9½ 

Vrijdagavond 15 juni 2007
Brons ballroom: 

Peter Wondergem 8½ - 8½ - 8½ 
Sanne Geldof & Stephanie Feleus & Suzanne de Looff 8½ - 8½ - 9 

Brons latin: 

Sjoerd Wijn 8 - 8½ - 9 
Catherine Vanderspuye & Sanne Geldof 8½ - 8½ - 9 

Zilver ballroom: 

Roy de Fouw 8½ - 8½ -8½ 
Elles Kamerling & Marit Stolk & Natasja Krayenbrink 8½ - 9 - 9 

Zilver latin: 

Roy de Fouw 8½ - 8½ - 8½ - 9½ 
Marit Stolk 8½ - 8½ - 9 - 9 & Nada van der Lee 8½ - 9 - 9 - 9½ 

Goud : 

Marijke Versluijs 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9 - 9 
Martje Boer 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9 - 9 

Topklasse 1 : 

Rudy Koens 8 - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9½ 
Samara Hutting 8½ - 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9 - 9 - 9½ 
Mischa van der Haar 8 - 8 - 8½ - 8½ - 8½ - 9 - 9 - 9½ - 9½